MÖBLER / Skåp & hyllor / Vitrinskåp 8735058
nr 873 5058
Vitrinskåp
längd: 135, djup: 40, höjd: 191
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 3 februari 2014
kl 19:00:29
300 kr
400 kr
500 kr
600 kr
800 kr
800 kr
900 kr